KS Podhalanin Biecz Gospodarze

Konrad Grajewski Trener

gmichal88

09.05.2022

W sobotnie popołudnie do Biecza zawitała 4 drużyna okręgówki. Goście już w pierwszej akcji wychodzą na prowadzenie. Dośrodkowanie z prawej strony i uderzenie ze środka szesnastki. Nie było to dobre wejście w grę ale nie zamierzamy się poddawać. Tworzymy akcje. Jedna z nich kończy się bramką wyrównującą. Z prawej strony Kosiba dorzuca piłkę, dostaje ją Grzesiek, który wolejem uderza po "krótkim słupku". Bramkarz próbuje ten strzał jeszcze zablokować ale jest zbyt silny. W następnych akcjach meczu ten sam zawodnik jeszcze uderza dwa razy. Jeden strzał mija słupek, a drugi broni bramkarz. Mecz staje się przerywany. Faule i rzuty z autu zwalniają trochę grę. Druga część spotkania i wychodzimy również zdecydowanie. Rywal nie odpuszcza ale Nasza obrona spisuje się dobrze. W końcu jest ta akcja. Piłka zagrana na środek, Kozioł wychodzi równo z linią obrońców i staje oko w oko z goalkeeperem Grodu. Uderza i piłka odbija się koło nóg przeciwnika i wpada do bramki. Mamy prowadzenie. W dalszej części meczu skupiamy się przede wszystkim na obronie. Podegrodzie mocniej atakuje ale my mamy groźne kontry. Świetna sytuację ma Krzysiek. Dostaje piłkę prostopadłą i uderza. Bramkarz wybija. Świetnie również spisuje się przy obronie rzutu wolnego Kamila. Do końca spotkania już bronimy kilka sytuacji i 3 punkty zostają z Nami. Brawo drużyna.

Teraz Nasza ekipa ma 4 mecze wyjazdowe pod rząd z mocnymi rywalami.